Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3 marca 2020 r.

27 lutego gościliśmy w naszej szkole dzieci wraz z rodzicami, które w roku szkolnym 2020/2021 będą uczęszczały do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. Pani dyrektor M. Pochroń powitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły. Następnie uczniowie klasy VI a zaprosili wszystkie dzieci do bajkowej zabawy muzyczno – ruchowej. Kolejnym punktem programu było zwiedzenie sal lekcyjnych, świetlicy, sali komputerowej i innych pomieszczeń. Po powrocie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci bawiły się na sali gimnastycznej pokonując tor przeszkód i korzystając z przyrządów gimnastycznych, kolorowały obrazki bajkowe oraz wzięły udział w zajęciach z Robotyki – LEGO w sali komputerowej.

Przedszkolaki spędziły czas w miłej atmosferze i miały możliwość poznania swoich przyszłych kolegów i koleżanki podczas wspólnej zabawy.

red. M. Padło

FOTOGALERIA

 

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE